Відштовхнулися від дна? Динамо на жилах впоралося з Десною

Після позорища у матчі з Лугано київське Динамо завітало у Чернігів до Десни.

Команда Рябоконя продовжує боротися за ТОП-3 УПЛ, тому у домашньому матчі з динамівцями чернігівська команда розраховувала на позитивний результат.

Перша половина зустрічі пройшла під диктовку гостей. Команда Михайличенка за весь перший тайм дозволила футболістам Десни лише раз небезпечно вдарити по воротах Бущана. У компенсований до першого тайму час Філіппов головою пробивав після подачі з флангу від Калитвинцева – м’яч пройшов над поперечкою воріт Динамо.

До того часу кияни вже вели у рахунку. Знову лідерство лягло на плечі Віктора Циганкова. На 25 хвилині гості розіграли класну комбінацію: Буяльський на фланзі знайшов вільного Караваєва, правий захисник збірної України скористався простором і віддав у штрафний майданчик під удар Вербичу – постріл словенця заблокував Імереков, але на добиванні вправно зіграв Циганков – 1:0.

Фото ФК Динамо Київ

Міг своє бомбардирське слово сказати іспанський нападник Динамо Фран Соль. Миколенко навісив на лінію воротарського майданчика, і ніким не прикритий Соль своїм ударом головою пробачив захист чернігівців – м’яч пройшов над поперечкою.

Проблеми у команди Михайличенка з’явилися після перерви. Попов через травму був вимушений покинути поле (вийшов Кенджора), що призвело до перебудови в обороні гостей. Центр захисту Миколенко-Шабанов у цьому сезоні ще не грав.

Перше серйозне випробування – штрафний від Десни на 63 хвилині. Одразу дві нагоди мали чернігівці. Спочатку Гітченко виграв боротьбу у Сидорчука і пробив головою – Бущан відбив перед собою, але Конопля з декількох метрів запустив м’яч вище воріт.

Циганков за дві хвилини міг зняти всі питання про переможця, але вихід віч-на-віч півзахисник Динамо не реалізував – сейв Паста!

Відсутність Попова у захисті дала шанс для підопічних Рябоконя. Супернагоду в середині другого тайму втратив Філіппов. Нападник Десни обіграв Шабанова, вийшов сам-на-сам з Бущаном і вдарив у дальній кут – врятувала Динамо реакція їхнього голкіпера.

Останній небезпечний момент у матчі був за гостями. Вербич заробив пенальті і сам взявся його виконувати. М’яч після удару словенця від поперечки вдарився об газон на лінії воріт (перетнув цю лінію не повністю) і вилетів у поле.

0:1. Динамо з великими труднощами перемагає Десну і йде на зимову паузу на другій сходинці.