Війна на зборах. Футболісти та персонал Миная побили росіян у Туреччині

Як повідомляє Роман Бебех у своєму твіттері, 13 лютого в одному з готелів Туреччини (Royal Seginus) сталася бійка за участі гравців та обслуговуючого персоналу Миная. За підсумками розбірок український клуб здобув розгромну перемогу над ярославльським шинніком.

Фото ФК Минай

Минай при організації зборів наголошував на неможливості заселення до готелю представників країни-окупанта. Але у зв'язку із землетрусом, ситуація змінилася і у місці проживання закарпатців опинилися росіяни підвиду "шиннікярославль". До конфлікту призвела побутова ситуація, в якій один із українських футболістів зробив зауваження росіянину за некоректну поведінку з персоналом готелю. Росіянин був під мухою і, ясна річ, хамив. Відмовившись вибачатися, отримав на горіхи від гравця Миная. Кінець першого акту.

Постраждалому, видно, було мало, то він привів із собою групу-підтримки з партнерів по шинніку. У другому акті нашої п'єси заколотники вигребли усі. Вранці на обличчях вцілілих росіян сліди нещодавнього бою. Невцілілі зализують рани у медпункті.

Росіян виселяють з готелю, а Минай поїхав на тренування, де продовжує підготовку до чергового спарингу, який відбудеться 15 лютого. FootballHub покаже матч і отримає обіцяні коментарі від учасників драматичної події. Стежте наживо з 13:55:

Читайте також: Оце розсмішив. Ексфорвард Ман Сіті та Реала заявив, що російський клуб скоро виграє ЛЧ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також