Війна відкрила очі. Ідол російського футбол втік із країни і пояснив свою логіку

Ексгравець Зеніта, Динамо Москва та збірної росії Олександр Кержаков в інтерв'ю ютуб-каналу Nobel розповів про свою втечу з росії через війну:

Дуже важко говорити так, щоби ці слова ні на що не вплинули. У цьому проблема моєї відповіді зараз. І це одна з великих проблем росії, на жаль. Мені страшно. Я не міг у це ніколи в житті повірити, що таке можливе. Після практично кожного інтерв'ю – можеш загуглити чи подивитися, – коли мене запитували, яке твоє найголовніше бажання, єдине, про що я просив – щоби не було війни. У світі взагалі.

Війна відкрила очі. Ідол російського втік із країни і пояснив свою логікуPhoto by Getty Images

Тому що я не розумію, як таке можливо. Щоби зараз у такому сучасному та прогресивному суспільстві могло відбуватися те, що зараз відбувається (ексгравець збірної росії уникає слова війна, яке на росії заборонено вживати в контексті російської агресії щодо України). Я не можу цього зрозуміти. У мене не вкладається, на жаль. Я намагався, напевно, щось собі пояснити, але я не знаходжу відповідей.

Цікаво, що на відміну від свого експартнера по Зеніту зрадник України Антолій Тимощук нічого не боїться з російськими рублями в кишенях. 

Читайте також: Встиг за 13 хвилин! Український легіонер отримав червону після виходу на заміну. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також