Віктор Скрипник: Ми хотіли перемогти!

Луганська Зоря не програла у матчі-відповіді Еспаньйолу, але до групового етапу Ліги Європи вийте не змогла. Коментарі гравців та тренерів після поєдинку.

Віктор Скрипник, головний тренер Зорі:

Ми хотіли виграти. Ми засмутилися. Нічия — краще, ніж поразка. Я вдячний хлопцям за гру, за самовіддачу, яку вони показали. Ми все робили для того, аби виграти. Але не вийшло влаштувати свято.

8:3 удари в площину на нашу користь? Статистика — це така річ… Нас сварять за те, що ми граємо по рахунку. Сьогодні Еспаньйол грав по рахунку. Табло показує 2:2, Еспаньйол пройшов далі — це найголовніше для них.

Богдан Лєднєв, півзахисник Зорі:

З однієї сторони, погано, що не пройшли далі. Але з іншої — сьогодні показали хорошу гру, вболівальникам сподобалося. Дуже приємно, що вони прийшли нас підтримати.

Коли забили м’яч, то було натхнення побігти забити ще один. У першому таймі було багато моментів, просто не реалізували їх.

Чи вгадав тренер із замінами? Якщо виходить хлопець і забиває, то тренер все правильно зробив.

Євген Чеберко, захисник Зорі:

Зараз більше розчарування. По грі ми сьогодні були не гірші за Еспаньйол. У них в першому таймі був перший удар і одразу гол. Він нас трохи надломив. Ми намагалися зібратися і відігратися. Знали, що можемо забити 3 м’ячі, але коли пропустили другий, то завдання стало майже нереальним.

Пилип Будківський, нападник Зорі:

Приємно, що сьогодні прийшов повний стадіон, за це їм дякуємо. Хотілося б, щоб так було частіше. Приємно, що нам сьогодні аплодували. Мабуть, ми заслужили на це.

Давид Гальєго, головний тренер Еспаньйола:

Зоря програла в першому матчі, тому в другому поєдинку мала багато забивати, йти вперед. Наша команда грала відповідно до результату.

Факундо Феррейра? Феррейра — це людина-гол. Він постійно забиває. Я дуже вдячний йому за це. Але він ще має працювати над собою.

Кого б я виділив серед гравців Зорі? У Зорі дуже хороші молоді гравці, вони мені сподобалися. Вони мають грати на рівень вище.