Ворскла – Десна. Божевільний камбек у Полтаві

Найкращі команди другої шістки (і головні невдахи у боротьбі за першу півдюжину) Десна і Ворскла зустрілися у Полтаві.

Просто прийди та підтримай своїх! #wearefcvorskla

Опубліковано FC Vorskla Вівторок, 23 квітня 2019 р.

Останні результати у господарів, ну, зовсім невдалі. Тренерська рокіровка Василя Сачка на Віталія Косовського не вплинула на гру, а головне – результати Ворскли.

Десна потужно стартувала у матчі. Вже на другій хвилині забив Михайло Сергійчук. Нападнику чернігівців вдався класний удар у ближній кут воріт після провалу захисту свого екс-клубу. Михайло з поваги до Ворскли гол не святкував.

Команда Олександра Рябоконя продовжила домінувати в матчі. І вже на 14-й хвилині рахунок став 2:0. Андрій Богданов наважився на прямий удар зі штрафного метрів із 40. Ткаченко м’яч не зафіксував у руках, фактично скинув по центру на Дмитра Хльобаса. Той на добиванні не схибив.

View this post on Instagram

Десна активно готується до виїздного матчу з Ворсклою, який відбудеться вже завтра о 19.30. У складі сіверян матч пропустить Дмитро Нємчанінов, який продовжує відновлюватися після ушкодження, та тренується за індивідуальною програмою.

A post shared by DesnaFC official (@desnafc) on Apr 21, 2019 at 11:50pm PDT

До речі, у склад Ворскли повернувся захисник Артур, чию “феноменальну” гру у захисті всі запам’ятали по Лізі Європи. Саме він небезпечно зіграв проти Старенького, після чого Володимир Новохатній свиснув стандарт.

Але то був лише початок катастрофи для команди Косовського. Далі арбітр призначив пенальті у ворота Ткаченка. До цього рішення є питання. Повтор (та коли ж той VAR вже запрацює в Україні) показав, що Мартиненко фолив проти Сергійчука до лінії штрафного майданчика.

До м’яча підійшов Артем Фаворов, але не зміг переграти Ткаченка. Воротар Ворскли потягнув м’яч після удару суперника!

Донецьк і Київ у битві за виживання 💪ФК Олимпик у дебютному матчі Ігоря Климовського переміг FC Arsenal Kyiv 😎Два голи за шість хвилин від Гая і Дегтярьова ⚽⚽

Опубліковано FootballHub Вівторок, 23 квітня 2019 р.

Втім, Ворсклі не вдалося уникнути розгрому. Наприкінці першого тайму Сергійчук зробив дубль (і знову не святкував). Михайло ударом у дальній кут завершив контратаку Десни. І це 0:3!

На перерву команди йшли під свист. Фанати так висловили своє ставлення до безхребетної гри Ворскли на рідному стадіоні. А що б з командою зробили у першій шістці? Навіть уявити страшно.

А, можливо, страшно було у роздягальні полтавців після ТАКОГО першого тайму. На другу половину матчу вийшла вже інша Ворскла. І трохи інша Десна.

Хороша погода, але такий собі футбол😢У Львові Карпати приймали Чорноморець🧐Про матч левів і моряків👇

Спочатку Артем Габелок пробив низом у кут воріт Паста після відскоку 1:3. Далі – цікавіше. М’яч влучив у руку Парцванії після прострілу Кобахідзе з правого флангу. Арбітр не вагався – пенальті у ворота Десни. Шарпар реалізував покарання. І запахло камбеком. УПЛ, невже це ти?

І Ворскла це зробила! На 72-й хвилині Карека забив третій м’яч полтавців. Ткаченко кулаком виніс м’яч після подачі з кутового, але просто на ногу бразильцеві – 3:3.

Ще раз! Ворскла відігралася з рахунку 0:3 після перерви. І це перші м’ячі і перше очко, здобуті полтавцями під керівництвом Віталія Косовського.