Втримав Бенфіку на плаву! Трубін здійснив ряд сейвів у матчі Кубку Португалії. ВІДЕО

Бенфіка в 1/16 фіналу Кубку Португалії грала з футбольним клубом Фамалікан. У стартовому складі орлів традиційно вийшов Анатолій Трубін.

Уже на 13-й хвилині український голкіпер здійснив сейв.  Воротар парирував сильний постріл із меж штрафного майданчика.

На 29-й хвилині Трубін потягнув удар із дальньої відстані у кут воріт, перевівши м'яч на кутовий.

А ще за хвилину українець знову врятував Бенфіку. Мірко Топич отримав м'яч у воротарській зоні, але голкіпер лісабонців самовіддано стрибнув під удар і відбив.

Надійна гра Трубіна в першому таймі, який не дав супернику забити, вдихнула впевненість у партнерів по команді і в другій половині зустрічі вони перевернули гру на свою користь.

У підсумку Бенфіка перемогла з рахунком 2:0. Спочатку був курйозний автогол від захисника Фамалікани, а потім Рафа Сілва з меж штрафного майданчика вколотив м'яч у кут воріт.