Ви здивуєтеся. Тренер команди-відкриття УПЛ назвав гравця, який може грати на рівні ЛЧ

Тренер Чорноморця Роман Григорчук розповів про спад у грі захисника одеситів Володимира Салюка та розповів, що дуже вірить у цього гравця, повідомляє ТаТоТаке:

Величезною проблемою стало те, що його почали смикати різні люди - агенти, посередники - на предмет якихось обіцянок, великі клуби, те, се. Зрозуміло, що людина, яка ще рік тому грала десь на першість міста або на якій вона там рівні грав – це непросто, і тут ще збірна додається. Десь після того від'їзду до збірної, коли вони поїхали на чемпіонат Європи, відчув, що він на той період зовсім інший, ніж я знав його місяць тому. Це навіть трохи стосувалося Брагару.

Ви здивуєтеся. Тренер команди-відкриття УПЛ назвав гравця, який може грати на рівні ЛЧФото УАФ

Ви знаєте, як кажуть агенти: "Я тобі Манчестер Юнайтед, там на тебе ще Манчестер Сіті чекає". Уявіть це сказати молодому хлопцю. І навіть десь його можна зрозуміти. Нам дуже заважали люди, які спілкувалися з ним. Але дуже вірю у Володю! Чесно! Я зараз перша людина, яка допоможе йому більше, ніж можна йому допомогти. Думаю, він за своїми фізичними якостями гравець, який може грати у ЛЧ у будь-якій команді!

Читайте також: Українська фантастика. Циганков з голом, а Довбик з асистом у матчі Жирони. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також