Вийшов на заміну і зробив 2 асисти! Українець долучився до розгрому в ЛЄ. ВІДЕО

Гравець збірної України зумів за 8 хвилин записати до свого активу дві результативні передачі у матчі Ліги Європи.

Мова про Богдана Михайличенка, який допоміг Динамо Загреб розгромити Астану з рахунком 5:1. Захисник з'явився на полі на 82-й хвилині, але встиг долучитися до двох голів своєї команди. Спочатку українець виконав розкішну подачу до штрафного майданчика точно на Маріна, який головою прошив голкіпера гостей.

А потім ексоборонець Шахтаря з лівого флангу віддав передачу ближче до центра на Халіловича і той ударом із-за меж штрафного майданчика відправив м'яч у кут воріт. (Асисти Михайличенка в огляді з 3:34)