Вилучення за симуляцію у центрі поля! Безглуздий вчинок ексгравця збірної Португалії. ВІДЕО

У матчі 23-го туру Екстракляси між Гурнік Забже та Легією, за яку виступає Ігор Харатін, стався досить комічний епізод.

Лідер варшавського клубу Жозуе на 65-й хвилині добряче підставив свою команду, отримавши другу жовту. Так ще й заробив її капітан Легії у максимально безглуздий спосіб: португалець "малював" фол від суперника майже у центрі поля. Арбітр без вагань "нагородив" Жозуе жовтою карткою за симуляцію, яка стала для футболіста другою (першу він отримав хвилиною раніше).

На щастя для Легії, це вилучення не завадило команді здобути перемогу з рахунком 1:0.