Виснажена Ворскла поступається тактично підкованому Арсеналу

Ворскла після жахіття останніх хвилин у матчі зі Спортингом вдома приймала Арсенал, який цього тижня отримав нового головного тренера – В’ячеслава Грозного.

Арсенал минулого туру відпустив Динамо, яке через два вилучення завершувало матч вдев’ятьох. Ще й без тренера: Хацкевича теж вигнали на трибуни за надмірні емоції. Проте, Динамо перемогу втримало, залишивши Арсенал без очок – 1:0. Ворскла натомість легко розібралася з Десною у Чернігові. У полтавців, утім, був дуже важкий (насамперед із моральної точки зору) матч у Лізі Європи проти Спортинга. Нагадємо, там Ворскла за 3 заключні хвилини втратила перемогу у матчі з португальським грандом (1:2).

Отож, на матч проти гостей із столиці команда Сачка вийшла не у найкращому настрої і знесилена. Щодо Арсенала, то, як ми пересвідчилися, славнозвісні тактичні заняття Грозного дали результат вже у першому матчі.

Арсенал за увесь перший тайм припустився лише однієї помилки у захисті. Їх врятував Сітало, який продемонстрував неймовірну реакцію після удару Скляра із декількох метрів.

У другому таймі дублем вибухнула нова “зв’язочка” київських Гармашів Домбровський-Гринь. Перший асистував, другий забивав. У першому епізоді Сергій Гринь отримав передачу у штрафному майданчику і пробив з-під захисника ворсклян – допоміг нападнику киян рикошет від Гіоргадзе, який дезорієнтував Шуста (м’яч полетів над голкіпером, який вже стрибав в інший кут) – 0:1.

За логікою подій Ворскла на правах фаворита мала би піти в наступ, але нічого подібного не сталося. Гра тривала в центрі поля, поки Арсенал знову не упіймав втомлених гравців Сачка на тактичній помилці. Домбровський отримав валізу часу, оцінив ситуацію і одним вертикальним пасом відрізав увесь захист Ворскли, віддавши ювелірну передачу на Гриня. Форвард такий подарунок партнера змарнувати не міг, тому і пробив точно у дальню дев’ятку воріт Шуста. Красень гол – 0:2.

Ворсклі залишалися 10 хвилин основного часу, але сил у команди Сачка не знайшлося. Грозний повертається в УПЛ з перемогою!