Визнав силу України! Тренер Словаччини розсипався у компліментах команді Реброва

Збірна України отримала високу оцінку від суперника.

Головний тренер збірної Словаччина Франческо Кальцона на пресконференції після поєдинку з командою Реброва, в якій синьо-жовті перемогли 2:1, похвалив український колектив.

Франческо Кальцона збірна СловаччинаФото: Getty Images

Це був важкий матч. Деякими моментами я задоволений, іншими – менше. Я задоволений командою. Я не можу її звинувачувати. Перший тайм був кращим з нашого боку. У суперників чудові якості, у рейтингу ФІФА Україна на 20 місць попереду нас. Сьогодні ми грали проти дуже сильного суперника. Я задоволеною грою команди і пишаюся своїми хлопцями. Ми віддали супернику останні 30 хвилин зустрічі, в які нас і покарали. Ми витратили багато енергії в першому таймі і тоді створили багато моментів. Вони створили нам проблеми впродовж 30 хвилин, але ми цього очікували. Це команда, яка заслуговує найвищої поваги. Донедавна було неможливо уявити, що ми можемо конкурувати з цими найкращими колективами. У нас була можливість уже зараз забронювати місце в плей-оф, але ми зіткнулися з командою, якій потрібна була перемога, щоб залишитися в грі, – цитує Кальцону УЄФА.