Я щодня готуюсь грати за Реал© Андрій Лунін розповів про свої плани на майбутнє

Андрій Лунін готується до поновлення сезону з Реал Ов’єдо. В інтерв’ю пресслужбі клубу українець розповів, як команда відновлюється після тривалої паузи та відповів на запитання щодо свого майбутнього:

Я щодня готуюсь грати за мадридський Реал, але моє майбутнє буде залежати від клубу. Ми побачимо, як закінчиться чемпіонат, і, сподіваюся, ми зможемо не вилетіти в кінці сезону.

Для будь-якого гравця дуже важко залишатися на карантині, втрачається розуміння гри.  Всі вдома самовіддано працювали і виконували фізичні вправи, однак, робота воротарів дещо інша! Нам потрібно падати, реагувати, підтримувати спритність. Я багато працював вдома і на тренуваннях тому зроблю все, що від мене залежить. Ми мусимо бути вимогливими до себе, і все буде добре

Нагадаємо, що з наступного сезону Лунін стане запасним голкіпером мадридського Реалу після того, як Ареоля покине клуб по закінченню сезону.

Читайте також: УПЛ – 30-го травня? Це ще мають затвердити остаточно! та Відчай Барселони. Клуб бажає отримати хоч щось за одне зі своїх найбільших розчарувань

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також