Якщо в когось були ілюзії. КДК УАФ оголосив рішення по матчу Олександрія – Шахтар

Контроль-дисциплінарний комітет УАФ виніс вердикт щодо скандального матчу 18-го туру УПЛ Олександрія – Шахтар.

Сам поєдинок тоді завершився з рахунком 0:0, але після після зустрічі з'ясувалося, що гравець команди Ротаня Іван Калюжний, який відіграв усі 90 хвилин, не був заявлений. І сьогодні, 4-го березня, КДК УАФ Ухвалив рішення зарахувати Олександрії технічну поразку 0:3.

Олександрія – ШахтарФото: ФК Олександрія

Розглянувши матеріали справи, КДК УАФ вирішив:

– анулювати результат матчу 18-го туру Олександрія (Олександрія) – Шахтар (Донецьк);

– зарахувати ФК Олександрія (Олександрія) в матчі 18-го туру УПЛ технічну поразку (0:3), а ФК Шахтар (Донецьк) – технічну перемогу (3:0), – повідомляється на офіційному сайті УАФ.

Тепер у Шахтаря 37 очок в УПЛ і вони виходять на другу сходинку в чемпіонаті України. Гірники відстають від Дніпра-1 на один пункт, але при цьому в донецького клубу ще дві гри в запасі.