VAR допомагає багатим?! Судді нахабно витягнули перемогу для ПСЖ в матчі Ліги 1. ВІДЕО

Суддівський скандал у чемпіонаті Франції. У матчі 10 туру Ліги 1 ПСЖ приймав Анже. Команда Почеттіно програла перший тайм 0:1 і змогла зрівняти рахунок аж на 69 хвилині. Але найцікавіше сталося наприкінці гри. За результату 1:1 на 87-й хвилині головний арбітр матчу Бастьєн Дешепі після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Анже за гру рукою захисника.

Однак арбітр переглядав лише завершення моменту із ударом головою Ікарді і потенційною грою рукою захисника. При цьому судді залишили поза увагою епізод, який стався дещо раніше, коли той же Ікарді перед штрафним майданчиком тягнув за руку і завалив на газон захисника Анже.

У підсумку Кіліан Мбаппе пенальті реалізував і приніс перемогу парижанам 2:1. Після 10 турів Ліги 1 ПСЖ перебуває на першому місці із 27 очками.