Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту здолати Андерлехт. Одразу два наші земляки з’явилися у стартовому складі. Яремчук розташувався на вістрі атаки, а місце у центрі захисту зайняв Ігор Пластун. Тривалий час матч проходив у досить рівній боротьбі, що цілком очікувано з огляду на те, що команди були практично сусідами по турнірній таблиці до очного протистояння.

Та ключовим став епізод, який відбувся наприкінці матчу. За 15 хвилин до завершення гри за рахунку 0:0 Амузу грубо атакував суперника ззаду і отримав другу жовту картку. А вже у наступній атаці Гент використав кількісну перевагу. Роман Яремчук класно відборовся із захисником у штрафному майданчику Андерлехта і виконав точний навіс на голову Сорлоту, 1:0.

У заключні 14 хвилин матчу рахунок не змінився, і Гент мінімально переміг третю команду минулого сезону і зрівнявся з Андерлехтом за очками. Тепер команди ділять 5 і 6 місця із 34 очками в активі, а Роман Яремчук записав на свій рахунок вже четвертий асист цього сезону.