Єдина радість! Молодіжна збірна України перемогла у 8-му матчі поспіль. ВІДЕО

Молодіжна збірна продовжує запалювати у відборі до Євро-2025.

Команда Унаї Мельгоси здобула восьму перемогу у восьми матчах. Цього разу збірна України U21 здолала однолітків з Північної Ірландії з рахунком 2:1.

Уже на 10-й хвилині синьо-жовті вийшли вперед. Волошин отримав передачу на лінії штрафного майданчика і він другим дотиком пробив – м'яч рикошетом від захисника залетів у сітку – 0:1.

На 30-й хвилині українці подвоїли перевагу. Після чудової комбінації Брагару вийшов віч-на-віч із голкіпером, обіграв його і відправив м'яч у сітку воріт – 0:2.

Та наприкінці зустрічі підопічні Унаї Мельгоси додали собі трохи нервів. На 80-й хвилині Батагов обрізався поблизу своїх воріт, його обікрав суперник і захисник збірної України сфолив у власному штрафному майданчику при спробі завадити гравцю Північної Ірландії. Арбітр одразу призначив пенальті і показав оборонцю червону картку. Одинадцятиметровий удар реалізував Аллен – 1:2.

Та збірна України зуміла втримати результат – 2:1. Це восьма перемога нашої команди поспіль у відборі до Євро-2025. За два тури до кінця кваліфікації збірна України займає першу сходинку і має 24 пункти. Другою йде Англія, в якої 19 очок. У команди Унаї Мельгоси залишилися лише два матчі: з Сербією і Англією.