Євген Шахов забив перший м’яч в сезоні і присоромив голкіпера

Євген Шахов забив свій перший м’яч в сезоні. Українець голом допоміг ПАОКу розгромити Паніоніс 3:0. Команда екс-дніпрянина зустрічалась із середняком чемпіонату Греції, який до цього не знав перемог у 4 матчах поспіль. А ось у орлів все гаразд і після 15 турів на рахунку ПАОКа було 14 перемог і лише 1 нічия.

Господарі не стали відкладати справи і на 11 хвилині Бісевар класним ударом з-за меж штрафного майданчика залишив поза справами голкіпера, 1:0. Схожим ударом в складі гостей намагався відповісти Макріллос, але у площину воріт не поцілив. Ефектну крапку у першому таймі на 45+2 хвилині поставив Вієрінья. Захисник злету відправив м’яч точно у дальній нижній кут.

У другій половині матчу гравці ПАОКа впіймали кураж, а моментами і піжонство. Господарі намагалися забити, ще і зробити це яскраво. Удари через себе, п’ятою – все це виглядало дуже ефектно, але було не ефективним. Хвилю футбольної грації впіймав і Євген Шахов. Українець отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, під час прийому розвернув захисника і відправив м’яч поміж ніг голкіперу.

3:0 – впевнена перемога ПАОКа, яка тільки зміцнила позиції орлів на вершині турнірної таблиці. Найближчий переслідувач – Олімпіакос, однак один із найтитулованіших представників грецького футболу поступається команді Шахова 8 очками.