Євро-2023. Іспанія не залишила Україні шансів на шляху в фінал. ВІДЕО

Після сенсаційної, але заслуженої перемоги над Францією на Україну в півфіналі Євро-2023 очікувала потужна Іспанія.

Вже на старті зустрічі Трубіну довелося рятувати свою команду після удару Сансета, але це був лише початок.

Українці показали зуби, впіймавши підопічних Денії на контратаці. На 13 хвилині Судаков класним пасом запустив у прорив Мудрика, який, обігравши один в один суперника, віддав під удар Бондаренку. Капітан номінальних гостей з близької відстані не схибив – 0:1!

Раділи, на жаль, підопічні Ротаня недовго. Вже на 17 хвилині рахунок став рівним. Гомес віддав пас на Абеля Руїса за спини українським захисникам, форвард іспанців втік від підкату Бражка, обіграв Трубіна і відправив м'яч у сітку воріт – 1:1.

Не встигли українці відійти від такого удару, а рахунок вже став на користь команди Іспанії. На 24 хвилині Сансет скористався помилкою в обороні гостей і з-за меж штрафного майданчика потужно пробив у кут воріт Трубіна – 2:1.

На перерву команди могли піти за рівного рахунку, але Тенас врятував свою команду після прориву Мудрика і удару Сікана.

Другий тайм розпочався із атак українців і гола іспанців. Підопічні Денії скористалися помилкою Бондаренка, який незграбно зіграв у власному штрафному майданчику, подарувавши нагоду для удару Бланко. Півзахисник номінальних господарів таким шансом скористався – 3:1 на 54 хвилині.

Майже одразу Бондаренко міг виправитися. Півзахисник Шахтаря дальнім ударом намагався переграти Тенаса – сейв іспанського голкіпера.

Засмучених своєю грою і результатом українців в ще гіршу ситуацію загнав Аймар Орос. На 68 хвилині півзахисник Осасуни обвідним ударом не залишив шансів Трубіну – 4:1.

Ще один ляпас "обороні" української команди завдав на 78 хвилині Серхіо Гомес. Іспанський футболіст прийняв м'яч у штрафному майданчику України і пробив у дальню дев'ятку воріт гостей – 5:1.

Хороший турнір для молодіжної збірної України закінчився болючою поразкою. Команда Ротаня їде додому з путівкою на Олімпійські ігри.