Євро-2023. Україна дотисла Румунію на шляху до плей-оф. ВІДЕО

Після перемоги над Хорватією на команду Руслана Ротаня очікувала зустріч із господарями турніру – Румунією.

Саме господарі могли відкривати рахунок у зустрічі. У стартові 5 хвилин румунський атакувальний півзахисник Мунтяну мав дві класні нагоди, щоби забити. Спочатку талант місцевої збірної підкараулив помилку Батагова і з близької відстані пробив поруч із дев'яткою воріт Трубіна. А за пару хвилин, скориставшись помилкою Бражка, Мунтяну з лінії штрафного майданчика потужно пробив по воротах гостей – Трубін м'яч забрав.

Українці по-справжньому відповіли на 11 хвилині. Бражко вивів Кащука віч-на-віч із Тирновану, але герою матчу з хорватами голкіпера суперників переграти не вдалося.

Протистояння Кащук-Тирновану стало основним у першому таймі. Вінгер молодіжної збірної України мав ще дві нагоди, щоби виграти свою дуель в румунського голкіпера. В одному випадку Кащук занадто кволо пробив – Тирновану м'яч забрав. Ще в одному епізоді півзахисник гостей пробив повз дальню стійку воріт господарів.

Наприкінці першої половини Трубін врятував свою команду після потужного удару Марковича під поперечину.

У другому таймі українці одразу почали тиснути на оборону суперника. Результатом активної гри команди Ротаня мав стати гол, але Данило Сікан з меж воротарського майданчика поцілив у поперечину після прострілу Сича.

Румуни відповіли непоганим моментом Албу. Свіжий півзахисник скористався незлагодженими діями українських захисників і з лінії штрафного майданчика цілив у кут воріт Трубіна – промах.

Міг вирвати перемогу для України Ванат. Нападник Динамо отримав класний пас від Бражка і з гострого кута пробив – Тирновану ногою відбив м'яч!

Господарі, подивившись на намагання команди Ротаня забити, вирішили допомогти. На 89 хвилині Брагару прорвався флангом і прострілив на Ваната, форвард гостей дезорієнтував захисника суперників Дікана, який зрізав м'яч у власні ворота – 0:1!

Не обійшлося, на жаль, без неприємностей. Ванат на рівному місці головою вдарив суперника і арбітр зустрічі вилучив українця – червона картка.

Україна здобула надважливу перемогу. Команда Ротаня за крок до плей-оф Євро-2023.