Юнацька Ліга УЄФА. Динамо підпалює греків і проходить ПАОК

Після впевненого матчу у Києві, де українці перемогли ПАОК з рахунком 3:0, київське Динамо прибуло до Греції з впевненістю у загальній перемозі.

Спокійно життя гостям з України ПАОК не подарував і ще в першому таймі відіграв два голи. На 13 хвилині Дзоліс заробив пенальті, впавши у боротьбі зі Скорком, який реалізував Думціс. За 10 хвилин той же Дзоліс завершив ударом в дотик класну атаку своєї команди – 2:0.

Динамівці могли до перерви відквитати бодай один м’яч. Ісаєнко вийшов майже віч-на-віч з Таліхманідісом, але пробив дуже кволо. Добре пробивав Цитаїшвілі головою – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт греків.

У другому таймі підопічні Костюка взяли гру під свій контроль, убезпечивши власні ворота від небезпечних моментів господарів. Можна згадати за дургу сорокап’ятихвилинку лише момент Думціса, який міг пробити з лінії воротарського майданчика після кутового, але його нагоду заблокували оборонці киян.

У Динамо класно головою пробивав Ісаєнко після навісу від Скорко – сейв Таліхманідіса.

Ванат на 85 хвилині один м’яч ударом з кутового відіграв, але в момент скидки від Біловара атакуючий гравець Динамо перебував у офсайді.

Логічне завершення хорошої другої половини від української команди – гол Ісаєнка у компенсований арбітром час. Нападник підхопив м’яч в центрі поля, пошив у дурні Яксіса і переграв голкіпера ПАОКа точним ударом у дальній кут воріт греків – 2:1!

Фото ФК Динамо Київ

Емоційне святкування Ісаєнка біля лавки господарів викликалу шквал незадоволення у господарів поля, але їх пил швидко остудив Ярош. Юному футболісту вистачило якоїсь хвилини на полі, щоби зрівняти рахунок. Блізніченко класно обіграв опонента і віддав набігаючому партнеру на лінію воротарського майданичка – удар в дев’ятку і 2:2 на табло!

Динамо в дуже емоційному протистоянні перемагає ПАОК з рахунком 5:2 і виходить у наступний етап замагань!