Ювентус – Аталанта. Епічний промах Морати, хиба Роналду з пенальті та ракета Фройлера. ВІДЕО

Центральний матч 12 туру Серії А зіграли в Турині

Ювентус у ранзі фаворита цікавіше розпочав поєдинок проти гостей з Бергамо. Вже до 12 хвилин рахунок міг бути 2:0 на користь господарів. Спочатку Роналду після прострілу Морати з флангу змарнував нагоду, пробивши вище воріт. Проте на 12 хвилині сам же Мората перевершив португальця набагато епічнішим промахом. Джимсіті в останній момент заблокував удар Роналду з меж штрафного майданчика, але м’яч відскочив до Морати, перед яким були порожні ворота Аталанти. Форвард Юве вирішив пробити п’яткою і промахнувся:

Приклад влучності партнерам на 29 хвилині показав К’єза

Атакувальний гравець Юве отримав м’яч, змістився під удар і пробив точно у дев’ятку воріт Голліні – 1:0.

Руслан Малиновський з перших хвилин вийшов на поле стадіону в Турині. Гравець збірної України був одним із найактивніших у першій половині в складі Аталанти. Півзахисник не соромився пробивати по воротах Щенсного, який після одного з ударів українця (зі штрафного) врятував свою команду, відбивши м’яч із воротарського кута.

Photo by Valerio Pennicino/Getty Images

Найкращу нагоду у гостей забити у першому таймі мав Дуван Сапата, але той же Щенсний врятував команду Пірло після удару форварда з близької відстані.

Другий тайм  розпочався із супернагоди Морати. Маккенні вивів свого нападника віч-на-віч з Голліні, але той пробив точно у голову голкіперу бергамасків.

Аталанта відповіла голом!

Фройлер обікрав Рабіо, трохи наблизився до штрафного майданчика Юве і з метрів 20 пробив – м’яч, зачепивши поперечку, влетів у сітку воріт Щенсного – 1:1.

Підопічні Пірло кинулися повертати собі лідерство і одразу заробили пенальті. Хатебур зачепив К’єзу, а головний арбітр Даніеле Довері без роздумів вказав на одинадцятиметрову позначку. Крішітану Роналду пробив точно кут, але Голліні прочитав задум португальця і намертво забрав м’яч!

Гасперіні замінив Малиновського на 72 хвилині і Аталанта ледь не забила. Ромеро після подачі з флангу пробив у дальній кут воріт Щенсного – польський голкіпер продемонстрував реакцію і потягнув непростий м’яч!

Вирвати перемогу у цьому матчі так жодній із команд і не вдалося. Ювентус після цієї ничиєї тимчасово піднявся на третє місце Серії А, де Аталанта все ще 8, але зіграла лише 11 матчів.