З божевільною підтримкою Зінченка! Арсенал у суперматчі перемагає Ліверпуль. ВІДЕО

Арсенал у центральному матчі 10-го туру вдома приймав Ліверпуль. Олександр Зінченко цей поєдинок пропускав.

Каноніри повели у рахунку вже на першій хвилині зустрічі. Підопічні Артети організували непогану атаку і Едегор вивів віч-на-віч з Аліссоном Мартінеллі. Бразильський вінгер у дотик пробив у кут воріт – 1:0.

Відігратися Ліверпуль зумів аж на 34-й хвилині. Давід Луїс скористався помилкою Габріела, який не зміг обробити м'яч, прострілив до штрафного майданчика, де Нуньєс випередив захисника та голкіпера і відправив м'яч у сітку воріт – 1:1.

Та ще до перерви господарі вийшли уперед. Гравці Арсенала на 5-й компенсованій до першого тайму хвилині організували швидку контратаку, яка завершилася передачею Мартінеллі на дальню стіку. Там був ніким не прикритий Сака, який ще й уникнув офсайду. Англійський півзахисник вдало замкнув простріл від партнера – 2:1.

Але вже на старті другого тайму підопічні Клоппа знову відігралися. Жота розрізною передачею до штрафної зони Арсенала вивів на удар Фірміно, який пробив точнісінько під стійку – 2:2.

На 73-й хвилині стався ключовий епізод, який і вирішив долю зустрічі. Головний арбітр матчу Майкл Олівер призначив пенальті у ворота Ліверпуль. Тьяго Алькантара у штрафному майданчику ударив по нозі Габріеля Жезуса. Рішення рефері підтвердив і VAR. Одинадцятиметровий взявся виконувати Букайо Сака. 7-й номер Арсенала впевнено пробив із позначки – 3:2.

Олександр Зінченко, який спостерігав за цим матчів із трибун, дуже емоційно відсвяткував третій гол Арсенала. Відео реакції українця потрапило у мережу.

Ліверпуль відігратися так і не зміг. Арсенал перемагає і набирає 24 бали. Наразі команда Мікеля Аретити лідирує в чемпіонаті Англії, випереджаючи Ман Сіті на один пункт.