З голом Довбика після асиста Циганкова! Жирона б'є Барселону в Ла Лізі. ВІДЕООГЛЯД

У 16-му турі Ла Ліги Барселона приймала Жирону. В стартовому складі гостей з'явилися Віктор Циганков та Артем Довбик.

Перший удар в площину воріт завдала саме команда Мічела. На 6-й хвилині зустрічі Циганков пробивав із-за меж штрафного майданчика, але Пенья забрав м'яч до рук.

Та вже на 12-й хвилині Жирона вийшла вперед у рахунку. Циганков прорвався по правому флангу і віддав на Довбика, який з близької відстані ударом від стійки відправив м'яч у сітку воріт – 0:1.

Та раділи гості відносно недовго. Уже на 19-й хвилині підопічні Чаві зрівняли рахунок. Після подачі з кутового від Рафіньї Левандовський, який виграв другий поверх у свого опонента, ударом головою прошив голкіпера Жирони – 1:1.

На 39-й хвилині ледь не забив Гутьєррес. Він пробивав із меж штрафного майданчика, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Та вже за декілька хвилин Гутьєррес реабілітувався і таки відзначився голом. Гравець Жирони протягнув м'яч майже із центра, увійшов до штрафної зони і завдав потужного удару в ближній кут – 1:2.

Одразу по перерві господарі кинулися тиснути на свого суперника у спробі забити, але пройти захист і влучно пробити їм не вдавалося.

На 68-й хвилині дуже хорошу нагоду мав Гюндоган. Півзахисник Барселони завдавав удару з меж штрафної зони, проте, на щастя для Жирони, м'яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

На 80-й хвилині гості забили втретє.  Стуані виграв боротьбу в Араухо і скинув на Валері, той протиснув захисника, опинився віч-на-віч із голкіпером і спокійно відправив м'яч у кут воріт – 1:3.

Барселона зуміла відквитати лише один гол. Уже в компенсований час Ферран Торрес віддав передачу в штрафному майданчику Жирони на Гюндогана і той з розвороту потужним пострілом вколотив м'яч у сітку – 2:3

Утім, будь-які надії блауграна на нічию зруйнував Стуані. Нападник Жирони після передачі від Савіньйо з меж воротарської зони прошив голкіпера і захисника – 2:4.

Після цієї перемоги Жирона набирає 41 пункт та знову виходить на перше місце у Ла Лізі. Каталонці на два бали випереджають Реал, який свій матч 17-го туру зіграв внічию з Бетісом