Врятував від поразки. Лунін зробив суперсейв, але пропустив після розкішного удару. ВІДЕО

В 16-му турі Ла Ліги мадридський Реал на виїзді грав з Бетісом. Карло Анчелотті досить несподівано на цей матч випустив у стартовому складі Андрія Луніна,

Уже на 3-й хвилині зустрічі українець зробив перший сейв, парирувавши удар з-за меж штрафного майданчика від Рока Хунке.

На 31-й хвилині Лунін врятував Реал від пропущеного м’яча. Перес стріляв майже з кута воротарського майданчика, але голкіпер бланкос відбив цей удар.

Утім, зберегти свої ворота сухими Лунін не зумів. На 66-й хвилині Руїбаль розкішним дальнім ударом закрутив м’яч майже у дев’ятку воріт українця.

На останніх секундах зустрічі Бетіс міг виривати перемогу, але Лунін у стрибку дістав м'яч з-під поперечки.

У підсумку поєдинок завершився з рахунком 1:1.