З Мудриком розсипалися. Вест Гем шокує Челсі в АПЛ. ВІДЕО

Михайло Мудрик вийшов на поле у виїзному матчі з Вест Гемом зі старту другого тайму, змінивши травмованого Чуквуемека.

Без українця в першій половині гри підопічні Почеттіно дуже швидко пропустили (Агерд з подачі Ворд-Прауза відкрили рахунок) – 1:0.

Але потім знайшли сили відповісти (зусиллями Чуквуемека) – 1:1.

До перерви гості могли навіть вийти вперед у рахунку. Стерлінг заробив пенальті, який взявся виконувати Енцо Фернандес – Ареоля свою команду врятував!

Мудрик вийшов за рахунку 1:1, але Вест Гем знову забив на старті тайму. На 53 хвилині Антоніо скористався помилкою Дісасі і ударом з-за меж штрафного майданчика засмутив Санчеса – 2:1.

Агерд додав вогню цьому поєдинку на 67 хвилині. Марокканський захисник заробив свою другу жовту картку в матчі – вилучення.

Челсі пішло в атаку, але до справжньої небезпеки справи біля воріт майже Ареоля не доходили. У компенсований до другого тайму час команди обмінялися моментами і на нагоду Форнальса гості відповіли ударом Мадуеке – голкіпер Вест Гема свою команду не підвів – сейв!

Добив Челсі на останніх хвилинах гри Пакета. Півзахисник господарів реалізував пенальті, який заробив у боротьбі з Кайседо Емерсон – 3:1!