З передасистом Зінченка! Арсенал громить Лідс в АПЛ. ВІДЕО

Лондонський Арсенал у 29-му турі чемпіонату Англії на Емірейтс приймав Лідс. Цілком очікувано у стартовому складі канонірів з’явився Олександр Зінченко.

Вже на 10-й хвилині українець допоміг створити небезпечну атаку, яка ледь не завершилася голом. Зінченко отримав пас на лівому фланзі і віддав на Джаку, швейцарець другим дотиком навісив до штрафного майданчика, де майже з лінії воротарської зони Жезус пробив головою, але м’яч пройшов вище воріт.

У середині першого тайму Арсенал пропустив небезпечну контратаку від Лідса і Саммервілл з декількох метрів пробивав п’ятою – Рамсдейл врятував.

На 30-й хвилині усе той же Саммервілл увійшов до штрафного майданчика канонірів і ударом низом намагався прошити Рамсдейла, однак воротар Арсенала впевнено забрав м’яч до рук. Ще за декілька миттєвостей голкіпер господарів здійснив ефектний сейв після пострілу Гаррісона з гострого кута.

На 33-й хвилині Арсенал заробив пенальті. Жезус у штрафній зоні накрутив двох гравців Лідса і Ейлінг ногою вдарив бразильця по коліну – арбітр одразу вказав на позначку. Його рішення також підтвердив і VAR. Виконувати одинадцятиметровий взявся сам Жезус. Нападник канонірів не став нічого вигадувати і пробив по центру воріт, а голкіпер, намагаючись вгадати, стрибнув у кут – 1:0.

Під кінець першого тайму підопічні Артети були дуже близькі, щоби забити. Мартінеллі майже з центра поля пробивав по порожніх воротах (голкіпер Лідса перед цим вибіг з-за межі штрафного майданчика, щоби перехопити передачу), але удар бразильця вийшов заслабким і захисник вибив на кутовий.

Одразу по перерві гравці Арсенала забили вдруге. Зінченко на лівому фланзі відпасував на Мартінеллі, той обіграв захисника Лідса і прострілив на дальню стійку, куди вривався Бен Вайт – правий оборонець Арсенала у дотик вколотив м’яч у сітку воріт – 2:0.

На 55-й хвилині каноніри знову засмутили суперника. Жезус і Троссард удвох розіграли комбінацію, яка закінчилася голом. Бразилець віддав на бельгійця, той притримав м’яч і віддав до воротарської зони на свого нападника, Жезус з декількох метрів не схибив – 3:0.

Після цього господарі поля дещо заспокоїлися, а на 76-й хвилині Лідс відіграв один гол. Крістенсен завдав удару з дальньої відстані, м’яч влучив у Зінченка і рикошетом від українця полетів у кут воріт – Рамсдейл не дістав – 3:1.

Та гравці Арсенала не стали засмучуватися і на 85-й хвилині забили четвертий м’яч. Едегор навісив на дальню стійку, де Джака виграв повітря у захисника і головою прошив голкіпера – 4:1.

На 85-й хвилині Артета поміняв Зінченка і випустив Тірні. У цьому поєдинку українець награв на 6,8 бала від статистичного порталу WhoScored.

Зінченко Арсенал – ЛідсСкріншот із сайту WhoScoredАрсенал продовжує лідирувати в турнірній таблиці, випереджаючи Ман Сіті на 8 очок. Проте у містян ще є гра в запасі.