За дві секунди двічі врятував Реал! Лунін зробив суперсейв у Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Андрій Лунін яскраво показав себе у матчі за Реал у Лізі чемпіонів

На 25-й хвилині поєдинку з Ліллем українець за дві секунди двічі врятував мадриців. Спочатку Лунін потягнув удар головою від Джонатана Девіда з меж воротарської зони, а потім голкіпер Реала впорався із добивання від нападника французької команди. (Суперсейв Луніна на 1:15 у відеоогляді)

На жаль, наприкінці першого тайму Лунін таки пропустив від Джонатана Девіда. М'яч влучив у руку Камавінзі в штрафному майданчику і арбітр після перегляду відеоповтору призначив пенальті. І з одинадцятиметрової позначки Девід вколотив м'яч у верхній кут воріт.