За старим сценарієм. Динамо знову забиває переможний гол з помилки воротаря

Динамо та Ворскла розпочали шлях за нагородами УПЛ під акомпанемент дощу.

Матч без глядачів у першому турі – вже звична тема для київського Динамо. Торік динамівці приймали Чорноморець за порожніх трибун, тоді перемогу киянам подарував гол Ярмоленка, який згодом перейшов до Боруссії. Цього разу до киян приїхав не аутсайдер чемпіонату, а бронзовий призер!

Ворскла, яка цього сезону гратиме у групі Лізи Європи, могла подивитися на Динамо під час зустрічі киян із Шахтарем у Суперкубку. Динамо перший трофей сезону виграло і в хорошому настрої могло готуватися до матчу з командою Сачка. Не розраховували динамівці лише на Гармаша (травма), Піварича (ще не повернувся з відпустки) та Бурду (червона картка у Суперкубку). Ворскла ж під час зборів втратила двох швидких гравців – Сергійчука і Васіна, які через травми вилетіли мінімум до зими.

Перший тайм команди провели у рівній боротьбі з невеликою перевагою Динамо у завершальній стадії. Ворскла зробила акцент на стандарти, які за такої погоди могли принести результат. А Динамо, таке відчуття, намагалося завести м’яч у ворота, інколи перетримуючи його, а не пробиваючи.

Невелика перевага Динамо конвертувалася у гол на  32 хвилині. Результат зробив Бєсєдін, хоч на повторі і видно, що після удару Артема м’яч ще не йшов у ворота. Нападник Динамо запресингував голкіпера ворсклян Богдана Шуста (знайома історія із Суперкубку) і змусив того помилитися при вибиванні. Бєсєдін з гострого кута цілив у порожні ворота, і тут на допомогу прийшов Даллку, який намагався у підкаті врятувати Ворсклу, а вийшло так, що заніс м’яч у власні ворота.

Свій шанс Ворскла створила на 72 хвилині. Мисик пробив із-під Вербича і Бойко довелося рятувати свою команду. Воротар перевів постріл суперника на кутовий. Стандарт, як і решта дій обох команд до небезпечних моментів не привела (можна лише згадати момент Шапаренка, якому влучно замкнути передачу Вербича завадив захисник Ворскли).

Фото FootballHub

Злива цього дня в Києві була лише одна, на жаль, не з голів. Динамо стартує з мінімальної перемоги 1:0!