Забили, але все одно програли. Груба помилка вбиває Дженоа Шевченка у матчі з Лаціо. ВІДЕО

Після перемоги в Кубку Італії над Салернітаною Дженоа Андрія Шевченка в 18-му турі Серії А на виїзді грала з Лаціо.

На старті поєдинку Педро був близький, щоби вивести господарів вперед. Гравець на досвіді хитнув захисника і завдав удару з-за меж штрафного майданчика з лівої. М'яч за гарною траєкторією опускався під поперечку, але Сірігу відбив на кутовий.

Після цього команда Андрія Шевченка спробувала потримати м'яч і пограти в комбінаційний футбол. Хоч тримати м'яч гравцям Дженоа вдавалося, але вони жодного разу не пробили у бік воріт Лаціо за увесь перший тайм.

Утім, генуезці дуже непогано оборонялися. І робили вони це аж до 36-ї хвилини, поки не припустилися грубої помилки. Гравець Дженоа Гільйоне заслабко віддав передачу назад, Феліпе Андерсон перехопив і викотив на одинадцять метрів на Педро, який опинився сам-самісінький перед воротами. Іспанський футболіст з убивчої позиції в дотик прошив Сірігу – 1:0.

На старті другої половини зустрічі гості спробували піти вперед, щоби відігратися. Але показати себе в атаці підопічні Шевченка не змогли.

Натомість, на 76-й хвилині Лаціо забив вдруге. Після подачі з кутового Ачербі виграв повітря у воротарському майданчику і потужним ударом головою відправив м'яч у сітку воріт – 2:0.

На 81-й хвилині Дзакканьї добив команду Шевченка. Півзахисник Лаціо увірвався до штрафної зони і спокійно переграв Сірігу – 3:0.

До честі гравців Дженоа, вони не похилили голови і навіть забили один м'яч. Сталося це на 86-й хвилині. Мелегоні отримав м'яч у штрафному майданчику Лаціо і з другим дотиком вколотив його у сітку воріт – 3:1.

Але на більше генуезці не спромоглися. Для Дженоа Шевченка це вже четверта поспіль поразка в Серії А. Команда українця має 10 очок опускається на 19-ту сходинку чемпіонату Італії. Стільки ж очок у Кальярі, але вони мають кращу різницю забитих і пропущених м'ячів.