Забив у третьому матчі поспіль! Ярмоленко продовжує запалювати за команду Реброва. ВІДЕО

Андрій Ярмоленко продовжує демонструвати результативну гру за Аль-Айн Сергія Реброва.

Цього разу український вінгер допоміг своїй команді перемогти Аль-Дафру (5:1) у 15-му турі чемпіонату ОАЕ. Спочатку футболіст збірної України заробив пенальті наприкінці першого тайму, вдало прибравши гравця суперників. Одинадцятиметровий успішно реалізував тонголезець Лаба. Так рахунок став 2:1 на користь Аль-Айна.

А одразу по перерві Ярмоленко відзначився голом. Український півзахисник обігрався у стіночку з тим же Лаба, опинився сам перед голкіпером і з близької відстані другим дотиком відправив м'яч у сітку воріт – 3:1 на користь Аль-Айна.

Для Ярмоленка це вже четвертий гол в останніх трьох поєдинках. Загалом цього сезону українець забив вісім м'ячів.