Запахло смаженим? Спартак Суббота з футболу надихається фінтами Павелка

Президент Чернігівської асоціації футболу Геннадій Прокопович тікає від відповідальності? 

За нашою інформацією, Геннадій Прокопович після розголосу скандальних деталей щодо свого обрання на місце директора СДЮШОР "ЮНІСТЬ" зацікавив структури, які мають перевірити законність перебування людини без належної освіти на посаді. 

Зацікавив ексДАІшник усіх настільки, що після перевірок і візиту до облдержадміністрації довелося йти на лікарняний. Можливо, що допомагає Прокоповичу з одужанням керівник Чернігівської обласної лікарні, а за сумісництвом – член Виконкому Чернігівської асоціації футболу, Андрій Жиденко. Який для Прокоповича не чужа людина, бо кум.

Проте, можливо, такі дії Прокоповича когось нагадують? Адже цей фінт очільника чернігівського футболу дуже схожий на нещодавню історії з хворим на ковід Андрієм Павелком. Президент УАФ через небезпечну хворобу не з'явився на суд (двічі), але за пару днів засвітився в колі друзів, серед яких був і Геннадій Прокопович, на святкуванні в ресторані.

Нагадаємо, що це саме той Геннадій Прокопович, який очолив СДЮШОР "Юність" саме тоді, коли в цю школу мав зайти платіж солідарності за трансфер Ярмоленка з Динамо в дортмундську Боруссію. 5% із 25 мільйонів євро (1,25 мільйона євро) – хороші гроші, заради яких змістили колишнього директора (очолював заклад 28 років).

Ультрас Десни і батьки учнів СДЮШОР "Юність" були проти призначення людини без належної освіти на посаду, але, як зауважують конкуренти, підроблені документи допомогли ввести в обману всі потрібні інстанції. Чекаємо на продовження історії з викриття чергового друга Павелка. 

Читайте також: Циганков витягує Жирону! Каталонці завдяки діям українця рятуються від поразки. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також