Заслужено четверті. Шахтар б’є Динамо у хворе місце

Українське Класичне без вболівальників, але з ВАРом.

Олексій Михайличенко після контрольного поєдинку з Олімпіком довірився Георгію Цитаїшвілі, який отримав місце Віктора Циганкова в основі Динамо на поєдинок із Шахтарем.

Пресинг першого тайму

Перший небезпечний момент у зустрічі створили саме номінальні гості. Затяжна атака Динамо завершилася одразу двома шансами киян пробити по воротах Пятова з близької відстані: але Вербичу забракло вдалого прийому, а удар Русина в останній момент встиг заблокувати Кривцов.

Динамо не зупинилося і на 19 хвилині забило. Сидорчуку вдався класний удар, і м’яч від стійки влетів у сітку воріт Пятова. Але радіти киянам довелося недовго, адже на матчі працювали ВАР і Катерина Монзуль, яка побачила порушення від Попова (зачепив обличчя Степаненка, який дуже яскраво зумів показати, наскільки грубо порушив правила динамівець) – жовта для Попова і гол скасовано.

Фото ФК Динамо Київ

Поки підопічні Михайличенка намагалися загострювати гру, Шахтар не створював нічого. Але голи прийшли одразу від обох команд.

Впродовж двох хвилин відзначилися і динамівці, і гірники. На 38 хвилині ідеальним закиданням за спину оборонцям Шахтаря від Цитаїшвілі скористався Буяльський, який головою поцілив у кут воріт Пятова – 0:1.

Шахтар не розгубився і в першій же атаці після пропущеного м’яча зрівняв рахунок. Марлос обігрався з Мораєсом і після скидання від партнера з 16 метрів обвідним ударом піл стійку пробив повз Бущана – 1:1.

Другий тайм пройшов під диктовку підопічних Каштру, які мали свіжіший за своїх опонентів вигляд. Ця свіжість дала плоди на 67 хвилині. Сидорчук, мабуть, дуже стомився і забув прикрити Марлоса, який ударом з правої вдруге пробив Бущана – 2:1.

Катастрофічним рахунок для киян став на 74 хвилині. Ісмаїлі не без фарту організував вихід 3 в 3, який після сумбурних дій Шабанова і Кенджори дещо неоковирним ударом з меж воротарського завершив Маркос Антоніо – 3:1.

Олексій Михайличенко мав впливати на перебіг подій у грі замінами, але вирішив не робити всі 5 замін у цій зустрічі, скориставшись за класикою лише трьома запасними гравцями. Каштру, навпаки, таким шансом скористався і дав пограти п’ятьом запасним.

3:1. Шахтар у другому таймі не залишив шансів Динамо і відправив біло-синіх на четверте місце УПЛ.