Завдяки Довбику і Циганкову. Жирона робить камбек у матчі Ла Ліги і перемагає. ВІДЕО

У 13-му турі Ла Ліги Жирона на виїзді грала з Райо Вальєкано.

Уже на 5-й хвилині каталонці пропустили. Паласон вдало поборовся біля штрафного майданчика і вивів на удар Гарсію, який сильним ударом прошив Гассанігу – 1:0.

Підопічні Мічела кинулися відігруватися і у середині першого тайму ледь не забив Довбик. Нападник пробивав п’ятою, але на лінії м’яч вибив захисник.

Та вже під кінець першого тайму український форвард реабілітувався. Циганков отримав передачу, на лівому фланзі, увійшов до штрафного майданчика і покотив на Довбика – нападник другим дотиков пробив у кут воріт – 1:1.

У другій половині зустрічі, на 65-й хвилині, Жирона взагалі вийшла вперед і знову ключову роль зіграли українські футболісти. Циганков у штрафному майданчику суперників відпасував на Довбика і нападник з близької відстані завдав удару – голкіпер парирував. Однак, м’яч відлетів до Савіо, який пробив уже фактично у порожні ворота – 1:2.

Зрівняти рахунок гравців Райо Вальєкано не змогли і Жирона здобуває свою 13-ту перемогу. Каталонський клуб продовжує лідирувати у чемпіонат Іспанії, маючи 34 очки.

Довбик і Циганков відіграли 78 хвилин у цій зустрічі, після чого їх замінили Стуані та Коуту.