Збірна України нескромно розгромила команду Вірменії у Лізі націй. ВІДЕО усіх голів

Головний тренер збірної України Олександр Петраков у другому матчі вересневого циклу Ліги націй з вірменами стартовий склад обирав, виходячи із суперника. Чого не скажеш про попередню провальну зустріч із шотландцями. Наставник зупинився на схемі з трьома центральними захисниками.

Певно, результат матчу із Шотландією неабияк тиснув на гравців збірної. Інакше чим можна пояснити помилку Кривцова на рівному місці у центрі поля вже на 5-тій хвилині гри, яка призвела до виходу Залараяна сам на сам із Луніним. Дякувати Богу, воротар Реала парирував удар форварда збірної Вірменії.

Українці натомість більше володіли м'ячем, але першу небезпеку створили ближче до середини тайму. Два моменти мав Циганков. Спершу пробивав метрів з 18-ти - м'яч зрізався з ноги, потім стріляв з гострого кута у ближній - сейв воротаря вірмен. На щастя, активність Циганкова досить швидко таки принесла свої плоди. Миколенко вибрався з-під тиску біля кутового прапорця, віддав на вінгера Динамо, який скинув у зону на хід Зубкову. Олександр прострілив уздовж воріт, де на дальній стійці пас замкнув Тимчик – 0:1 на 22-гій хвилині.

Вірменам дали вирівняти гру і одну спробу удару до перерви вони мали. Бічахчян скористався розрізним пасом активного Барсегяна поміж Миколенком та Качарабою і пробивав по воротах. Кривцов заблокував.

Другий тайм розпочався з атак господарів. Барсегяну вдався влучний удар ножицями через себе, але Лунін закрив ближній кут. Вірмени тиснули, а забили українці. На 57 хвилині Яремчук розумно відправив у прорив флангом Тимчика і Олександр віддячив Зубкову за свій гол - асистом у відповідь. Окрім удару в дотик хавбека Шахтаря відзначимо те, як пропустив м'яч Циганков – 0:2.

Вихід на поле Довбика та Ярмоленка вплинув на швидкий третій забитий м'яч. За дві хвилини після появи на полі вінгер Аль-Айна тонко у торкання вирізав на Зубкова. Той класно прийняв і майже з кута воротарського майданчика високо перекинув кіпера суперників. А вже у ворота м'яч заніс форвард Дніпра-1 – 0:3 на 69 хвилині гри.

До гола Довбик спочатку додав і асист, скинувши під удар Ігнатенку на 81 хвилині. Удар з-за меж штрафного майданчика у лівий нижній кут – і це 0:4. А за пару хвилин нападник Дніпра-1 шедеврально оформив дубль – нескромні 5:0 на користь України.

Рівень суперника дав змогу покуражитися в атаці, але вказав і на певні проблеми в обороні. Наступний іспит – боротьба за путівку до Ліги А і спроба реваншу у матчі з шотландцями.