Колос у воді не росте… Ковалівці вилітають з Ліги Європи через помилки і негоду

Рієка просто краще адаптувалася до умов

Команда Руслана Костишина свій сенсаційний поступ до групового етапу Ліги Європи не планувала завершувати у Хорватії. Місцева Рієка хоч і називалася до матчу фаворитом, але бійцівські якості ковалівців вже з перших хвилин показали, що шанси на перемогу в української команди є.

View this post on Instagram

Стартова 11-ка 👇🏻 #RijekaKolos ⠀ Стартовий склад: Волинець, Кравченко, Гавриш (с), Петров, Новак, Ємець, Задоя, Богданов, Антюх, Смирний, Лисенко. ⠀ Запасні: Кучеренко, Чорноморець, Оріховський, Костишин, Морозко, Ільїн, Селезньов. ⠀ #RijekaKolos #europaleague #пишемоісторіюразом #koloskovalivka

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on Sep 24, 2020 at 10:41am PDT

Рієка весь матч мала трохи цікавіший вигляд (хоч супермоментів і не створювала), але на 90 хвилині основного часу все міг вирішити Євген Селезньов. Антюх видав розкішний пас на ексфорварда Дніпра та Шахтаря, але той з лінії воротарського спочатку в дотик пробити не зумів, а коли все ж підробив м’яч для удару, то зарядив з метра вище воріт – супершанс змарновано.

Під рясний дощ Рієка кинулася в атаку на останніх хвилинах, але в основний час телеглядачі голів так і не побачили.

В екстра-таймах на перший план вийшов фарт

Дощ зіпсував жахливий хорватський газон, який навіть з дренажем перетворився на басейн. Господарям пощастило заробити стандарт, який перетворився на гол. Після подачі з кутового Куленович нав’язав боротьбу Петрову та скинув на Есковала, який з кількох метрів у падінні пробив. М’яч вдарився у поперечку ковалівців і впав за лінією воріт гостьової команди – 1:0.

Ковалівці спробували піти в атаку і відігратися, але негода повністю зруйнувала газон, на якому неможливо було комбінувати.

Господарі поля краще адаптувалися і простими закиданнями забезпечили собі результат. Мурич подав з флангу, Волинець слизький м’яч впіймав, але раптово випустив просто на ногу Андріяшевичу. Форвард пробив по воротах, м’яч докотився лише до лінії, проте сам же нападник встиг добігти і забити його вже за лінію воріт Колоса – 2:0.

Ще одна українська команда закінчує свій єврокубковий похід.