Жахливий захист. ПСЖ завдяки Мессі та Мбаппе розбиває Марсель. ВІДЕО

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Марселя на поєдинок 25 туру Ліги 1 з ПСЖ.

Команда українця впевненіше (Малиновський класним розрізним пасом виводив на ударну позицію Тавареша, але той затягнув з ударом) розпочала матч, в якому все перевернулося з ніг до гори на 25 хвилині. Саме тоді команда Крістофа Галтьє провела першу результативну атаку у зустріч. Мессі віддав у вільну зону на Мбаппе, форвард втік від неуважних захисників господарів і пробив точно у кут воріт Лопеса – 0:1!

Сонні захисники команди Тудора не прокинулися і за 4 хвилини отримали ще один ляпас від атаки парижан. Мбаппе винагородив ривок Мессі у штрафному майданчику марсельців влучною передачею на аргентинця. Чемпіон світу з близької відстані не схибив, забивши свій 700 м'яч на клубному рівні – 0:2!

Ще до перерви Мессі та Мбаппе могли довести рахунок до розгромного, але пробачили деморалізованих господарів. Марсель мав шанс відповісти голом у роздягальню, коли Малиновський заробив небезпечний штрафний, а виконував його Санчес – Доннарумма свою команду врятував.

Після перерви парижани досить швидко забили ще.

На 55 хвилині Мессі закинув м'яч за спини захисникам Марселя, а Мбаппе ударом злету ще раз засмутив Лопеса – 0:3!

Забити бодай один м'яч підопічним Тудора не вдалося.

ПСЖ впевнено перемагає і відривається від Марселя в турнірній таблиці Ліги 1 на 8 очок.