Жіночий трофей ЛЧ поїхав до Ліона!

Відчуй емоції фіналу Ліги Чемпіонів серед жінок.

Неперевершене дійство подарували заповненому Динамо імені В. В. Лобановського німецький Вольфсбург та французький Ліон.

Фінал виправдав усі сподівання: непоступливі два тайми з моментами без голів і феєричний додатковий час, коли все перевернулося з ніг на голову за лічені хвилини.

KIEV, UKRAINE – MAY 24: Lyon Women celebrate with the trophy during the UEFA Womens Champions League Final between VfL Wolfsburg and Olympique Lyonnais on May 24, 2018 in Kiev, Ukraine. (Photo by David Ramos/Getty Images)

Німкені на 93! хвилині відкрили рахунок і, здавалося, зможуть перехопити трофей у Ліона, який два роки незмінно сидів на троні. Проте, на 96-ій за друге попередження було вилученно опорника Вольфсбурга Александру Попп.

Тріумф Ліона в Жіночій Лізі Чемпіонів

Ліон переміг Вольфсбург у фіналі ЛЧ 4:1👏Тож пісня тріумфу звучить французькою📣Генеруємо емоції до чоловічого фіналу🎊Вже дуже 🔜

Опубліковано FootballHub 25 травня 2018 р.

Ніла Фішер – захисник Вольфсбурга

Ми мали свій шанс, але до моменту вилучення Александри Попп. Дві жовті і червона – Ліон занадто хорошого рівня команда, щоб грати з ними, маючи на одного гравця менше.

Нема опорника – є проблеми. Француженки розпочали розгром суперниць з 98-ої хвилини. Амандін Анрі започаткувала, Дженіфер Марожан продовжила, Ада Хегерберг та Каміль Абілі завершили. 4:1 і фонтан емоцій від Ліона – переможниць третього поспіль фіналу.

Альмут Шульт – воротар Вольфсбурга

При 1:1 ми розраховували на камбек, думали, зможемо забити другий м’яч. Але у суботу ми грали важкий фінал Кубка Німеччини з Баварією і перемогли тільки у серії пенальті. Там ми залишили багато сил, їх нам і забракло у найвідповідальніший момет. Тому фінал Ліги чемпіонів нам не підкорився.

Божевілля у роздягальні Ліона після матчу.

Амандін Анрі – півзахисник Ліона

Досі не можу зрозуміти, що ми створили історію. Ми щасливі до безтями. Усвідомлення прийде потім. Ми виграли Кубок завдяки тому, що залишалися командою у найважчі часи і заслужили на тріумф.