Зінченко один із найкращих! Арсенал із українцем розбирає Борнмут Забарного. ВІДЕО

У 7-му турі АПЛ Арсенал Олександра Зінченка грав на виїзді з Борнмутом Іллі Забарного.

Обидва українці на цей поєдинок вийшли у стартових складах своїх команд. Уже на 17-й хвилині каноніри повели у рахунку. Едегор виконав подачу на дальню стійку, Жезус з гострого кута пробив головою, але влучив у стійку. Першим на добиванні опинився Сака, який переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

На 25-й хвилині ледь не забив Зінченко. Українець стріляв майже з лінії штрафного майданчика у ближній до себе кут, але голкіпер Борнмута Нето парирував цей удар.

Наприкінці першого тайму Арсенал подвоїв перевагу. На 42-й хвилині Ааронс збив у власному штрафному майданчику Нкетію і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар впевнено реалізував Едегор, розвівши голкіпера і м’яч по різних кутах – 0:2.

По перерві лондонці заробили право пробити ще одне пенальті (на 51-й хвилині Крісті у підкаті поклав на газон Едегора у власній штрафній зоні). Цього разу виконувати удар із позначки доручили Гаверцу і німець не схибив: він пробив у лівий від себе кут, а голкіпер стрибнув у протилежний бік – 0:3. Відзначимо, що цей гол став першим для Гаверца у Арсеналі.

Господарі ж поля не зуміли відповісти бодай голом престижу. А Арсенал під завісу зустрічі забив учетверте. У доданий до основного час Вайт після подачі зі штрафного головою пробив під поперечку – 4:0.

Тож, Арсенал на виїзді розбиває Бормунт із рахунком 4:0.

Олександр Зінченко був замінений на 69-й хвилині. Українець провів чудовий матчі отримав одну із найвищих оцінок від WhoScored – 7,8 бала. Іллі Забарному за цей матч поставили 5,6 бала.