Досконалий футбол. Арсенал із Зінченком бʼє Брайтон Де Дзербі. ВІДЕО

Арсенал у 32-му турі АПЛ на виїзді грав з Брайтоном. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі канонірів.

Підопічні Мікель Артети повели в рахунку на 33-й хвилині. Лемпті у власному штрафному майданчику збив Жезуса і арбітр призначив одинадцятиметровий. Пенальті взявся виконувати Сака і він з позначки впевнено переграв голкіпера, відправивши м'яч у один кут, а воротаря в інший – 0:1.

Наприкінці першого тайму ледь не зрівняв рахунок Енсісо. Півзахисник Брайтона крутив з дальньої відстані м'яч у дев'ятку, але Рая в ефектному стрибку здійснив суперсейв.

У другому таймі каноніри подвоїли свою перевагу. Жоржиньйо отримав передачу у штрафному майданчику Брайтона і викотив на удар Гаверцу, який з декількох метрів у дотик переправив м'яч в сітку воріт – 0:2.

А всі питання про переможця зустрічі лондонці зняли на 86-й хвилині. Гості перехопили м'яч у центрі поля, Гаверц вивів віч-на-віч із голкіпером Троссара, який спокійно перекинув воротаря – 0:3.

Тож Арсенал впевнено перемагає Брайтон Роберто Де Дзербі, набирає 71 пункт і тимчасово виходить на перше місце у чемпіонаті Англії, оскільки Ліверпуль свій матч 32-го туру ще не зіграв. Олександр Зінченко провів на полі 72 хвилини і отримав від відомого статистично-аналітичного порталу WhoScored 6,6 бала.