Знову нічия. Миколенко з Евертоном втрачає перемогу на останніх хвилинах. ВІДЕО

У 4-му турі АПЛ Евертон Віталія Миколенка на виїзді грав із Брентфордом.

Старт чемпіонату у ірисок видався невдалим: поразка від Челсі (0:1) та Астон Вілли (1:2) і нічия з Ноттінгем Форест (1:1). Поєдинок з Брентфордом Віталій Миколенко звично розпочав із перших хвилин.

На початку зустрічі команда Френка Лампарда була близька, щоби пропустити. Після прострілу з лівого флангу Мбемо, який опинився неприкритим перед воротами Евертона, пробивав з лівої, але м’яч, на щастя для гостей, пройшов поруч зі стійкою.

На 17-й хвилині зустрічі господарі знову ледь не забили. Але цього разу після удару з дальньої відстані Єнсена м’яч влучив у стійку.

Відповіли іриски у середині тайму і зробили це голом. Центральний захисник Евертона Коуді виконав довгу діагональ за спини оборонців Брентфорда на Гордона. Той на ходу прийняв м'яч, вбіг у штрафний майданчик і пробив у дальній кут – 0:1.

На 33-й хвилині зустрічі Брентфорд знову був дуже близьким, щоби забити, і знову лише диво врятувало ворота Пікфорда. Спочатку після удару головою майже з лінії воротарської зони Тоні влучив у стійку, а потім на добиванні Вісса примудрився пробити вище воріт.

Згодом пробачив гостей Мбемо, який із меж штрафного майданчика не зміг влучити у дальній кут – м'яч пройшов у лічених сантиметрах поруч із дев'яткою.

Старт другого тайму знову був за Брентфордом і шедевром ледь не відзначився Норгорд. Півзахисник із меж штрафної зони завдав удару через себе і влучив у поперечку!

Свою нагоду на 56-й хвилині мав і Миколенко. Гордон злету пробив по воротах, голкіпер відбив у бік і Миколенко опинився першим на добиванні. Та воротар швидко звузив кут обстрілу і українець влучив у нього.

Брентфорд увесь другий тайм тиснув на ворота Евертона і на 85-й хвилині таки зумів відігратися. Після подачі з кутового Льюїс-Поттер скинув головою на Янельта і той із декількох метрів переправив м'яч у сітку воріт – 1:1.

Таким чином, Евертон втрачає перемогу у цій зустрічі. Команда Френка Лампарда після 4-х турів має 2 очки у своєму активі.

Віталій Миколенко був замінений на 85-й хвилині зустрічі. Відомий статистично-аналітичний портал Whoscored поставив українцю за цю гру дуже скромні 6,7 бала.