Знову зі скандалом. Олександрія відбирає очки в Дніпра-1. ВІДЕО

Перенесений матч 1 туру УПЛ між Дніпром-1 та Олександрією нарешті дограли.

На жаль, не обійшлося без скандалу в поєдинку двох хороших команди. На 20 хвилині гри Назаренко після подачі від Піхальонка впав у штрафному майданчику гостей. Арбітр зустрічі Ярослав Козик помітив порушення з боку захисника Олександрії Скорка і призначив сумнівний пенальті. Таке рішення обурило тренера олександрійців Руслана Ротаня, який побіг до адміністратора команди Кучера Комардіна. До словесної перепалки долучився Пеглоу, який відштовхнув наставника гостей. Козик вилучив Комардіна та Ротаня, а от Пеглоу за свої дії неочікувано нічого не отримав.

Одинадцятиметровий Довбик впевнено реалізував – 1:0.

Олександрія відповіла дуже швико. Рибалка зі штрафного знайшов у штрафному майданчику Ковальця, який виграв повітряну боротьбу в Бабенка і ударом головою відправив м'яч у сітку воріт Рибака – 1:1.

До перерви цікавіше виглядали саме гості. Дуже непогано здалеку пробивав Скорко – Рибак свою команду врятував, потягнувши м'яч з нижнього кута власних воріт.

Після перерви команди ще більше почали боротися за кожен квадратний метр футбольного поля.

На 76 хвилині господарі змарнували супершанс. Піхальонок класним пасом знайшов у штрафному майданчику Олександрії Танковського, який опинився віч-на-віч з Шевченком. Удар півзахисника дніпрян голкіпер Олександрії відбив.

Гості відповіли класною атакою і ударом з лінії штрафного майданчика від Мустафаєва – Рибак потягнув!

На останніх хвилинах Дніпро-1 кинувся в атаку. Шевченко врятував свою команду після ударів Гуцуляка та Когута, а на більше підопічних Кучера не вистачило. Олександрія знову відбирає очки у фаворита.

Цікаво, що у минулому матчі, який завершився з рахунком (2:2), цих команд, арбітр не призначив пенальті і не вилучив гравця Олександрії вже на першій хвилині, хоч всі пістави для цього були – Копина в стрибку рукою заблокував удар Сарапія в кут воріт олександрійців.