Переграли на характері! Аталанта з Малиновським за тайм розбиває Рому Фонсеки. ВІДЕО

У 13-му турі Серії А Аталанта вдома грала з Ромою

Руслан Малиновський цей поєдинок, як і два попередні (з Фіорентиною і Ювентусом), розпочинав у стартовому складі.

Підопічні Паулу Фонсеки дуже швидко повели у рахунку, забивши вже на другій хвилині зустрічі. Мхітарян на лівому фланзі накрутив захисника і віддав точну передачу на Джеко. Нападник Роми прийняв м’яч майже на лінії воротарської зони і другим дотиком покотив його у кут воріт – 0:1.

Ще до 10-ї хвилини римляни могли подвоїти перевагу. Спінаццола вийшов на побачення з голкіпером Аталанти Голліні і спробував його перекинути – м’яч влучив у стійку воріт.

Відійти від такого активного натиску Роми господарі зуміли лише ближче до середини тайму і почали створювати вже свої моменти. Однак нічого не виходило. Малиновський тричі бив по воротах римлян, та щоразу на шляху м’яча ставав захисник. Наприкінці тайму українець отримав жовту картку за зрив атаки.

Другий тайм

По перерві Аталанта зуміла відігратися. Малиновський поблизу штрафного майданчика розвернув Манчіні, той зумів вибити м’яч з-під ніг українця, але просто на Ілічича (вийшов на заміну). Словенець віддав розрізну передачу на Сапату, який потужно пробив під поперечку – 1:1.

Згодом підопічні Гасперіні повели у рахунку. Ілічич з правого флангу виконав подачу до штрафного майданчика, Міранте помилився на виході і Госенс переправив м’яч у порожні ворота – 2:1.

За декілька хвилин Аталанта забила ще раз. Муріель, який тільки вийшов на поле, перехопив м’яч в середині поля, вийшов віч-на-віч із голкіпером Роми і спокійно його переграв – 3:1.

Масну крапку наприкінці поєдинку поставив Ілічич. Словенець накрутив двох захисників, увійшов до штрафного майданчика і пробив поміж ніг Смоллінга точно у кут воріт – 4:1.

Вочевидь, до такого перебігу подій підопічні Паулу Фонсеки були не готові – до кінця зустрічі вони так не зуміли створити бодай один небезпечний момент. Після цієї перемоги Аталанта набирає 21 пункт і виходить на 7-ме місце у Серії А.