Зоря дарує перемогу Україні! Луганці тріумфують у матчі Ліги конференцій. ВІДЕО

Зоря у другому турі Ліги конференцій грала з Брейдабліком в Ісландії.

Луганці протягом першої половини тайму декілька разів пробивали по воротах суперника, але великої небезпеки від цих ударів не було.

Та підопічні Кривенцова знайшли свій момент на 35-й хвилині. Гравці Зорі розіграли кутовий, Антюх з лівої ноги подав на лінію воротарської зони, де Горбач виграв позицію у футболіста Брейдабліка і головою пробив у кут воріт – 0:1.

По перерві Зоря створила три небезпечні нагоди і всі вони були у Герреро. Спочатку Антюх віддав передачу до штрафного майданчика на панамця, який опинився сам і мав достатньо часу та простору, але пробив повз ворота. Потім Горбач вивів нападника на удар, але той знову схибив. А третій момент Герреро завершився тим, що голкіпер парирував постріл форварда з меж штрафної зони.

На 58-й хвилині уже Турбаєвський був змушений рятувати український клуб. Голкіпер Зорі відбив удар Ольсена головою з лінії воротарського майданчика.

А на 68-й хвилині луганців врятувала уже поперечка після пострілу гравця Брейдабліка.

На 80-й Турбаєвський знову витягнув складний м’яч. Гуннлаугссон дуже сильно пробивав головою, але воротар Зорі на реакції парирував цей удар.

У доданий час був близький, щоби зрівняти рахунок Маргейрссон. Після прострілу з флангу гравець Брейдабліка випередив Турбаєвського і переправляв м’яч у ближній кут, але не влучив.

Однак, Зоря зуміла вистояти і здобути перемогу в непростому матчі з рахунком 1:0.