Зоря не підпускає Динамо. Луганський клуб здолав Верес у Києві. ВІДЕО

Верес у виїзному матчі із Зорею непогано розпочав гру. Вже на старті поєдинку Пасіч перехопив м‘яч біля штрафного майданчика господарів, обігрався з Шестаковим і з гострого кута проьив по воротах Сапутіна – голкіпер Зорі вчасно скоротив відстань від суперника і свою команду врятував.

Футболісти рівненької команди нічим не поступалися команді Ван Леувена, але на 19 хвилині все змінилося. Луганці втекли в контратаку, яку завдяки помилці гравців Вереса виходом віч-на-віч з Ющишиним завершував Русин. Форвард господарів спробував прокинути гокіпера опонентів, але м‘яч влучив у руку Ющишину, який вийшов за межі штрафного майданчика – вилучення!

У більшості Зоря пішла в атаку, але, крім дальніх ударів, загрози воротам Когута луганці не створили.

Свою кількісну перевагу Зоря змогла конвертувати в гол на старті другого тайму.

На 54 хвилині Булеца навісом знайшов у чужому штрафному майданчику Імерекова, який з близької відстані переправив м'яч у кут воріт Когута – 1:0!

Майже одразу господарі могли забити ще, але Герреро після прориву і передачі від Русина з вигідної позиції пробив набагато вище воріт.

Перевірив на міцність каркас воріт команди з Рівного Бражко. Опорник Зорі потужним дальнім ударом поцілив у стійку воріт Когута.

Ще один супершанс підопічні Ван Леувена змарнували на 76 хвилині. Герреро після передачі від Булеци вийшов віч-на-віч з Когутом, але замість передачі на порожні ворота Русину спробував пробити сам – промах.

Верес міг покарати луганців за марнотратство на 87 хвилині. Балан після прострілу з флангу поцілив у стійку воріт Сапутіна. А за хвилину Шарай дальнім ударом налякав Зорю – м'яч пройшов поруч із дев'яткою воріт господарів.

Підопічні Вірта на останніх хвилинах кинулися атакувати ворота суперника, але в меншості забити гостям так і не вдалося. Зоря перемагає і продовжує свою ходу до медалей УПЛ.