Зоря у меншості дала бій Шахтарю. Гірники врятували перемогу на останніх хвилинах. ВІДЕО

18-го квітня Зоря і Шахтар на стадіоні Лівий Берег зіграли перенесений матч 10-го туру УПЛ.

Луганці мали супернагоду, щоби повести у рахунку вже на 6-й хвилині. Антюх віддав передачу до штрафного майданчика на Герреро і той пробивав з близької відстані у ближній кут – Різник врятував Шахтар.

Гірники, на відміну від Зорі, свою першу гольову нагоду використали сповна. На 30-й хвилині Іраклі Азаров обіграв декількох гравців Зорі і навісив на дальню стійку, там Сікан виграв повітря у оборонців і відправив м'яч головою у сітку воріт – 0:1.

Підопічні Маріно Пушича могли подвоювати перевагу на старті другого тайму, але удари Кевіна та Шведа у підкаті заблокували захисники Зорі.

На 56-й хвилині номінальні господарі поля залишилися в меншості. Джордан отримав другу жовту за фол проти Судакова і покинув поле.

Та на 73-й хвилині Зоря усе одно спромоглася зрівняти рахунок, попри чисельну перевагу Шахтаря. Луганці розігнали швидку контратаку, Антюх віддав передачу на чужу половину поля  Герреро і той вивів віч-на-віч із Різником Кирюханцева, який точним ударом відправив м'яч у сітку воріт – 1:1

На 85-й хвилині Герреро ледь не забив із центра поля. Нападник Зорі побачив, що Різник вийшов із воріт та пробив, але йому трохи забракло влучності.

Однак Шахтарю все ж вдалося вирвати перемогу в цій зустрічі. На 86-й хвилині Бондаренко обігрався у стіночку з Траоре і майже з лінії штрафного майданчика пробив точно у кут воріт – 1:2.

А вже у компенсований час масну крапку поставив Невертон. Бразилець обігрався з Траоре і з декількох метрів переграв Сапутіна – 1:3.

Тож Шахтар перемагає, набирає 55 очок і продовжує лідирувати в турнірній таблиці. Перевага над Динамо, яке йде другим, складає 4 пункти.