Зозуля нагадав про себе. Українець забиває, Альбасете перемагає. ВІДЕО

В матчі 6-го туру Сегунди Альбасете вдома впевнено переграв Сабадель

У цьому поєдинку відзначився дебютним голом нинішнього сезону Роман Зозуля. Українець на 62-й хвилині впевнено реалізував пенальті, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах. Після цього рахунок у матчі став 3:0 на користь Альбасете.

Перший м’яч господарі поля забили ще на 34-й хвилині матчу. Після подачі зі штрафного Арройо виграв другий поверх і пробив головою під стійку. Подвоїли перевагу футболісти Альбасете вже на початку другого тайму. Захисники гостей залишили Пенью самого, і футболіст із близької відстані потужно пробив у дев’ятку.

Статистичний портал Sofascore поставив Роману Зозулі за цей поєдинок одну з найвищих оцінок – 7,3.

Скрін Sofascore

Це перша перемога Альбасете цього сезону. Після 6-ти турів команди має лише 4 пункти.

Читайте також: Моменти, голи і поцілунки. Динамо у Львові здобуває необхідний результат із Рухом та Розминка перед Реалом. Шахтар насторожує мадридців розгромом над Львовом