Зрада давнього друга. Ексгравець збірної України сказав, що треба зробити з Тимощуком. ВІДЕО

Давній товариш Анатолія Тимощука Артем Федецький не приховує свого розчарування.

В інтерв'ю журналісту ПРОФУТБОЛ Digital Олексію Корицькому ексгравець Карпат, Шахтаря та збірної України Артем Федецький розповів про своє ставлення до зрадника (Тимощука):

Можна бути патріотом, малювати собі синьо-жовтий прапор на щоках, вдягати на волосся пов’язку синьо-жовту, з прапором бігати всюди, а в кінцевому результаті стати ким? Не хочу це говорити про цю людину, бо я дав собі слово, що вже не буду, але воно все одно мимоволі проскакує, бо це для мене розчарування велике. Ви знаєте, говорю за Толіка Тимощука, який був мені другим батьком, прикладом в усьому, і я думав, що він справжній патріот. Були моменти, коли люди мене запитували, просто уболівальники, а я намагався пояснити, що у нього така ситуація, він патріот. Так, виправдовував, так і було. І в мене, дійсно, розчарування шалене, коли на другий чи третій день війни я йому написав: Толік, чому ти мовчиш? Він передивився моє повідомлення і нічого не відповів. Це було ще болючіше, але так значить мало бути.

Чи обірвався з ним зв'язок назавжди? Я просто про це навіть не думаю. Про що мені з ним говорити?! Якщо його батько вступає в ТРО в Луцьку, а Толік все прекрасно знає. Що відбувається у нас в країні, знає прекрасно, що гинуть мирні люди, обстрілюють Харків, Площу Свободи, ракета прилітає, авіаудари. Він у курсі цих подій, але, напевно, любити Батьківщину – одне, а російські рублі більше для нього значать. На жаль...

Чи давно бачилися? Так, давно. Ще в збірній. 2016 рік – минуло шість років. Але ми спілкувалися, зідзвонювалися. Напевно, останній раз я з ним розмовляв рік тому, перед Новим роком. Так, подзвонили, поспілкувалися, нормально. А зараз про що з ним говорити?

Позбавили звання почесного громадянина Луцька? Його ще паспорта треба позбавити! Навіщо йому український паспорт?! Як Кварцяний, до речі, сказав... Треба почекати, може він зараз скаже... А що він скаже, що він може сказати?! Що він спеціально пересидів?! Невже це так важливо? Толік – забезпечена людина. Він міг взяти свою сім’ю і переїхати в будь-яку країну світу. Хоч до Маска зателефонувати і полетіти на Марс вже, кайфувати собі. Але в людини інші пріоритети. Можна його хейтити, але він для себе таке рішення прийняв, йому так добре. Але те, що ми будемо говорити про нього різними неприємними словами... Треба вже закривати цю тему. Те, що позбавили звання почесного громадянина Луцька, це правильно. УАФ мала забрати ліцензії PRO, всі чемпіонства в складі Шахтаря анулювати – це правильно. Хоча, можна було б і залишити, хай би тішився собі. Це людина, яка мене сильно розчарувала. Я так переживав, а потім думаю: "За Толіка переживати, коли він як кіт в маслі?" Переживати треба за наших бійців, які на Сході, допомагати їм. Тримати їхній бойовий дух і помагати, навіть якщо це нереально, всім, чим можна. Можна це все робити, кричати, ходити з прапором, щодня кричати різні гасла, а в середині душі бути бидлом. А можна просто все не афішувати і бути патріотом. І коли настане складний момент, війна в даному разі, люди показують, хто є хто. Той, хто менше говорив, він робить великі справи: воює, помагає, може волонтером! Будь-яка людина важлива. Блогери, артисти, той же Макс Барських в ЗСУ вступив, Алієв, Богданов – футболісти. Про що можна говорити...

Читайте також: Відмовив Мілану та Ювентусу! Талант збірної України обрав собі новий клуб

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також