Зробив камбек з 0:2! Український форвард врятував свою команду від поразки. ВІДЕО

Колишній нападник Динамо Владислав Кулач продовжує забивати за азербайджанську Зіру.

Цього разу українець врятував свою команду від поразки в матчі з лідером чемпіонату Карабахом. На 59-й хвилині Зіра пропустила вдруге і поступалася 0:2, але вже з 62-їй хвилини розпочався камбек. Спочатку Кулач відзначився результативною передачею: нападник викотив м'яч під удар Кейта, який таку нагоду не змарнував.

А ще за декілька хвилин український форвард реалізував вихід віч-на-віч. Тож, 2:2 – Зіра забирає очки в лідера чемпіонату.

Додамо, що для Кулач забив у другому матчі поспіль. До цього він відзначився у матчі з Сабаїлом.