Звільнення Вукоєвича. Що про це думають у Хорватії?

Автор: Ірина Козюпа

Огнена Вукоєвича звільнили зі збірної Хорватії. Домагой Віда отримав попередження від ФІФА. Така ціна відео зі словами «Слава Україні!».

Я б не хотів бути тягарем для збірної Хорватії©️😭У Вукоєвича забрали навіть акредитацію на ЧС-2018🔥Деталі скандального звільнення Огнена👇Хто з Вуко? Підтримай #HvalaVuko

Опубліковано FootballHub Понеділок, 9 липня 2018 р.

Журналіст хорватського телеканалу NOVA TV Саша Лугонич розповів FootballHub, як на цю ситуацію відреагували у Хорватії.

Хорватська футбольна асоціація вирішила забрати акредитацію в Огнена на Чемпіонат світу. Чиновники не хочуть, щоб ця історія з відео поширилася перед таким важливим матчем, як півфінал Чемпіонату світу. Тому і ухвалили таке рішення. В асоціації говорять, що відео з Відою та Вукоєвичем не є політичним, але залишає простір для різних тлумачень.

Чесно кажучи, люди у Хорватії зараз думають тільки про історичний матч проти Англії. Думаю, це відео викликало набагато більший інтерес в Росії та Україні, ніж у Хорватії, – каже Лугонич.

11 вересня Хорватія та Англія зіграють у півфіналі Чемпіонату світу.матчем кваліфікації Україна – Хорватія (команди грали в одній групі) хорватські колеги бажали перемоги українцям. Саша говорив: Хай наша збірна пропустить Чемпіонат світу, але Давор Шукер піде з посади президента Хорватської футбольної асоціації.

Вуко, українці з тобою 🇭🇷️🇺🇦️Дякуємо💛💙 #HvalaVuko💪 Приєднуйтеся з друзями до флешмобу FootballHubПідтримай Огнена,…

Опубліковано FootballHub Понеділок, 9 липня 2018 р.

Зараз хорватська преса не так критично налаштована щодо футбольних чиновників.

9 місяців тому у Києві ситуація виглядала не такою оптимістичною. Златко Далич проводив свій перший матч, як наставник збірної Хорватії. Я тоді сказав, що звільнення Анте Чачича за два дні до гри з Україною позитивно вплине на команду. Атмосфера і гра збірної були жахливими і призначення Далича – це єдина річ, яка могла нас врятувати. На щастя, це трапилося. І зараз ми мріємо про фінал Чемпіонату світу, – посміхається Лугонич.

Тільки тепер Хорватія готується до важливого матчу без свого тренера-скаута з аналізу суперників…

Домагой Віда: Слава Україні

Ми просто вирішили ще раз показати вам Віду😍Давай-давай© 💪

Опубліковано FootballHub Понеділок, 9 липня 2018 р.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також