Фарт закінчився. Аргентина знищує Хорватію на шляху до фіналу ЧС-2022. ВІДЕО

22:53, 13 грудня 2022

Збірна Хорватії після сенсації в матчі з Бразилією мала здійснити ще один подвиг – пройти Аргентину з Мессі.

За рівної гри в першому таймі раптово провалився захист хорватської команди. Ловрен на 32 хвилині не витримав офсайдну лінію, дозволивши Альверсу вийти віч-на-віч з Ліваковичем. Аргентинський форвард прокинув повз голкіпера суперників, який не дістався до м'яча і зіштовхнувся з нападником Манчестер Сіті, – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Мессі1:0!

Не встигли хорвати відійти від шоку, а рахунок на табло вже став 2:0. На 39 хвилині все той же Альварес втік у контратаку, увійшов у штрафний майданчик номінальних гостей і, скориставшись незрозумілими діями Юрановича і Соси, пробив точно у ближній кут воріт Ліваковича!

Ще до перерви розгром міг оформити Мак Аллістер, але удар аргентинця після подачі з кутового Лівакович потягнув.

Після перерви добили безпорадну збірну Хорватії Мессі з Альваресом. Зірковий нападник ПСЖ познущався з Гвардіола і викотив під удар Альваресу, якому з декількох метрів вдалося переграти Ліваковича – 3:0!